piątek, lipiec 28, 2017

Aktualizacja: piątek, 07.07.2017 r.

Gumisiowy Dzień Babci i Dziadka

"Niechaj Babcia z Dziadziuniem lat Nam długo żyją……”

Po takim hasłem w dniu 19.01.2017 grupa Gumisiów z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy, z nauczycielkami Elżbietą Wysocką i Magdaleną Bagińską, wzięły udział w uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście obejrzeli program artystyczny w wykonaniu swoich wnuków i wnuczek. Były piosenki, wiersze oraz układy taneczne. Nie zabrakło życzeń, do których przyłączyła się - pani Anna Birgiel – dyrektor przedszkola. Gumisie na zakończenie prezentacji programu artystycznego zaśpiewały "100 lat” oraz wręczyły upominki własnoręcznie wykonane. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem i pamiątkowymi zdjęciami.

Panie oraz dzieci z grupy Gumisiów dziekuja pani Emilii Czuper i Marcie Drawert za pomoc w organizacji poczęstunku oraz wszystkim seniorom za poświęcony czas i cudowną atmosferę.