środa, kwiecień 26, 2017

Aktualizacja: wtorek, 25.04.2017 r.

Perełkowa Choinka Noworoczna

W dniu 21.01.2017 roku dzieci z grupy Gumisiów, Kotków, grupy V i VII z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy, bawiły się wraz z nauczycielkami i rodzicami, na Choince Noworocznej. Dzięki współpracy z Zespołem Szkół Mechaniczno – Elektrycznych zabawa odbyła się w świetlicy. Tradycyjnie pomagali Nam w organizacji pracownicy i uczniowie szkoły. Dyrektor Anna Birgiel powitała wszystkich uczestników i życzyła udanej zabawy. Perełki z rodzicami bawiły się znakomicie zarówno przy utworach z płytoteki dziecięcej jak i dyskotekowej. Nagłośnienie i pomoc w oprawie muzycznej zapewnił Darek Mońko i Robert Niczewski z zespołu Aplaus. Tradycyjnie zabawę uświetniła obecność Mikołaja, który bawił się z dziećmi i wręczył im prezenty.
Społeczność Perełki dziękuje wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę.