czwartek, wrzesień 21, 2017

Aktualizacja: czwartek, 21.09.2017 r.

Perełki w karnawale

,, W karnawale same bale….”

W dniu 1.02.2017 r. w Miejskim Przedszkolu Perełka im. Jana Brzechwy odbył się bal karnawałowy. Dzieci ze wszystkich grup z nauczycielkami, spotkały się w sali grupy V. Kolorowe serpentyny, balony i muzyka porwały dzieci do tańca. Była to też okazja, żeby się przebrać. Kostiumy karnawałowe przeróżne: były wróżki, batmany, spidermeny, star warsy, rycerze, Elzy z Krainy Lodu itd. Zabawa cudowna, atmosfera karnawałowa. Układy taneczne do znanych utworów i improwizacje taneczne dowolne. Dzieci starsze wspaniale bawiły się z dziećmi młodszymi. Nauczycielki: Elżbieta Wysocka, Małgorzata Polcyn, Jolanta Wielgat i Sandra Dymek zadbały, żeby wszystkie dzieci dobrze się bawiły.