poniedziałek, luty 20, 2017

Aktualizacja: poniedziałek, 20.02.2017 r.

Akcja 1% dla przedszkola

1pdmszNasze przedszkole przystąpiło do akcji 1% dla mojego przedszkola

Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Twojego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół). Jeżeli nie podejmiesz tej decyzji, o Twoich pieniądzach będą decydować inni! Wskaż w rocznym rozliczeniu PIT gdzie ma trafić Twój 1% podatku. Masz do tego prawo!

PAMIĘTAJ O WPISANIU NAZWY I NR PRZEDSZKOLA

Przekaż 1% NA PRZEDSZKOLE SWOJEGO DZIECKA!

Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nazwę organizacji, podać jej numer KRS i podać 1% podatku. To wszystko - żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam.

Poniżej wzór jak wypełnić PIT w tym roku.

1. Przekaż 1% podatku na nasze przedszkole.

Zebrane środki pozwolą na modernizację bazy przedszkola, zakup pomocy dydaktycznych itp.

Możesz też :
2. Wydrukować „Poświadczenie przekazania 1%" i uzupełnić.
3. Oddać druk do przedszkola. To przyśpieszy procedurę skorzystania z tych środków.

W innym wypadku będziemy musieli czekać na informację z urzędów skarbowych.

W polu 128
(PIT-37, pozycje tego pola w innych PIT-ach mogą się różnić), należy wpisać nazwę naszego przedszkola:

Rada Rodziców przy Miejskim Przedszkolu "Perełka"

im. J. Brzechwy w Ełku

oraz (w miejscu XXX...) jego 12- cyfrowy Numer Identyfikacyjny:

Z góry dziękujemy wszystkim Dobroczyńcom za przyłączenie się do Akcji!!!