sobota, sierpień 19, 2017

Aktualizacja: piątek, 18.08.2017 r.

Perełki z gr. VII świętowały Dzień Mamy i Taty

25.05.2017 Perełkom z grupy VII na pewno na dłużej utkwi w pamięci - był to ostatni spędzony w tym gronie uroczysty Dzień Mamy i Taty. Większość dzieci od września rozpocznie naukę w klasie I. Dzieci do uroczystości przygotowywały się bardzo pilnie, chętnie uczyły się piosenek i wierszy, które zaprezentowały swoim kochanym rodzicom w dniu ich święta. Nie zabrakło łez wzruszenia i nutki humorystycznej.  Po wspólnym odśpiewaniu ''Sto lat'', dzieci zaprosiły swoich rodziców do tańca przy piosence ''Cudownych rodziców mam''. Na koniec przedszkolaki wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.
Dziękujemy wszystkim Perełkom za piękne wystąpienia, a Rodzicom, że spędzili wspólnie z nami czas.
Autor: E. Kil