poniedziałek, październik 23, 2017

Aktualizacja: niedziela, 22.10.2017 r.

Perełki z gr. V świętowały Dzień Mamy i Taty

W dniu 26 maja 2017  jak co roku przedszkolaki z grupy V świętowały Dzień Mamy i Taty.

Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość , za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.

W wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale odgrywały role w inscenizacji ,,Bajka o Mądrym Czerwonym Kapturku. Niejednej mamie łza zakręciła się w oku. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Atmosfera tej uroczystości była podniosła, ale i bardzo radosna, niezwykle rodzinna

Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty i laurki. Następnie udaliśmy się na wycieczkę do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, gdzie dzieci zgłębiły tajniki związane z procesem uzdatniania wody i oczyszczania ścieków. W plenerze rodzice zorganizowali dzieciom grilla. Wszyscy świetnie się bawili . Nie zabrakło zabaw i gier ruchowych na świeżym powietrzu. Dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie i życzymy samych słonecznych dni.
Autor: M. Polcyn