sobota, sierpień 19, 2017

Aktualizacja: piątek, 18.08.2017 r.

Gumisiowy Dzień Mamy i Taty w Perełce

W dniu 26.05.2017 w grupie Gumisiów z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Wszystkie Gumisie galowo ubrane zaprezentowały program artystyczny: były wiersze, piosenki, taniec, życzenia i zaśpiewane 100 lat. Łzy wzruszenia rodziców mówiły same za siebie. Na zakończenie uroczystości – słodki poczęstunek, który przygotowali Gumisiowi rodzice. Wspaniała, miła i serdeczna atmosfera towarzyszyła przez całe spotkanie. Wszyscy wspaniale się bawili. Dzieci otrzymały ogromne brawa, a nauczycielki Magdalena Bagińska i Elżbieta Wysocka podziękowania za przygotowanie dzieci.
Gumisie dziękują rodzicom za udział w uroczystości.
Autor: E. Wysocka