sobota, sierpień 19, 2017

Aktualizacja: piątek, 18.08.2017 r.

Gumisiowe Perły – Perełkom

W dniu 31.05.2017 rodzice z grupy Gumisiów przedstawili wszystkim Perełkom z okazji Dnia Dziecka inscenizację wiersza Juliana Tuwima ,,Rzepka”. Rodziców przygotowały nauczycielka Elżbieta Wysocka oraz mama Maksa – pani Marta Drawert, która jednocześnie tłumaczyła występ w języku migowym. W inscenizacji wiersza wzięli udział: pan Daniel Rutkowski oraz panie: Katarzyna Fabisiak, Monika Marszałek, Justyna Kozicka, Katarzyna Zawistowska, Emilia Czuper, Joanna Fiećko, Aleksandra Kozłowska, Katarzyna Kwiatkowska, Olga Hańczyc, Agnieszka Pietrowicz i w roli małej Rzepki Lenka Fabisiak.
Salwy śmiechu widzów – dzieci towarzyszyły całemu przedstawieniu. Wszyscy świetnie się bawili. Na zakończenie wszyscy aktorzy otrzymali brawa w języku migowym.

Społeczność Perełki dziękuje rodzicom za chęci, zaangażowanie, poświęcony czas i wspaniałą zabawę.
Autor: E. Wysocka