środa, czerwiec 28, 2017

Aktualizacja: poniedziałek, 26.06.2017 r.

Gumisiowy Dzień Dziecka w szkole

W dniu 1.06.2017 Gumisie z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy z nauczycielka Elżbietą Wysocką świętowały Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej Nr 2. Pani Justyna Kozicka, która zaprosiła Gumisiów, przygotowała zabawy z wiedzy o zwierzętach, znajomości liczb. Dzieci zwiedziły szkołę m.in. pracownię zajęć z plastyki oraz salę gimnastyczną, gdzie mogły spróbować swoich sił na drabinkach.
Perełkowi Gumisie bardzo dziękują dyrektorowi – pani Dorocie Szczawińskiej za umożliwienie pobytu w szkole oraz pani Justynie Kozickiej za zaproszenie i przygotowanie zajęć.
Autor: E. Wysocka