poniedziałek, październik 23, 2017

Aktualizacja: niedziela, 22.10.2017 r.

Festyn Rodzinny 2017

W dniu 2.06.2017 w Miejskim Przedszkolu Perełka im. Jana Brzechwy odbył się, w ramach obchodów Dni Rodziny, Festyn Rodzinny. Dyrektor– Anna Birgiel rozpoczęła Festyn gorącym powitaniem i życzeniami wspaniałej zabawy. W Festynie wzięli  udział wychowankowie wraz z rodzicami, rodzeństwem, babciami, dziadkami, opiekunami. Dzieci miały zapewnionych szereg atrakcji. Zabawy integracyjne z Minionkami – w roli wystąpiły pani Agnieszka Wysocka i Paulina Mrówka, chustami animacyjnymi, bańkami, które przygotowali państwo Katarzyna i Grzegorz Mikuccy dały dzieciom wiele radości i fantastycznej zabawy. Oprawę muzyczną zapewnił pan Tomasz Hećman. Tradycyjny grill i kiełbaski, dzięki panu Tomaszowi Łoszczykowi, Łukaszowi Szymanowiczowi i panu Grzegorzowi Borzymowi, bardzo wszystkim smakowały. Nie zabrakło również bigosu, który przygotowały pracownice kuchni Perełkowej. Pan Grzegorz Mikucki niezmordowanie kręcił watę cukrową, do której ustawiła się ogromna kolejka. Wspaniała zabawa, pogoda, przygotowane atrakcje, atmosfera sprawiły, iż wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas. Nie zabrakło również lodów.
Swoją obecnością Festyn uświetnił zastępca prezydenta – pan Artur Urbański.
Społeczność Perełki dziękuje wszystkim rodzicom udział oraz pomoc w organizacji, prowadzeniu, oprawę muzyczną oraz sprzątaniu.
Autor: E. Wysocka