czwartek, wrzesień 21, 2017

Aktualizacja: czwartek, 21.09.2017 r.

Pożegnanie przedszkola w gr.V MP "Perełka"

Fajna era była przedszkola, ale odejść przyszła pora, tymi słowami Perełki pożegnały przedszkole.

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej.
22 czerwca dzieci z grupy V przygotowały uroczystość pożegnalną z przedszkolem, na którą zostali zaproszeni wszyscy rodzice najstarszych przedszkolaków, Pani Dyrektor oraz wszyscy pracownicy przedszkola.Uroczystość rozpoczęła się od podniosłego poloneza. Potem była część artystyczna, program był bardzo różnorodny - były piosenki, wierszyki i tańce. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami.Dzieci pożegnały się z przedszkolem a ich pożegnali młodsi koledzy i koleżanki życząc im sukcesów w szkole. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania.Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Tato jednego ze starszaków w imieniu wszystkich rodziców złożył podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie.
Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki – POWODZENIA W SZKOLE! -Panie z grupy V.
Autor: B. Padiasek, M. Polcyn