poniedziałek, październik 23, 2017

Aktualizacja: niedziela, 22.10.2017 r.

Gumisiowy Dzień Przedszkolaka
Obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkola nie zabrakło w grupie Gumisiów z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy. Dzień 20.09.2017 zaczął się od zabawy, którą Gumisie nazwały – detektywistyczną. Różne zadania i wskazówki umieszczone w sali zaprowadziły dzieci do tajemniczego, okrągłego, metalowego pudełka, w którym znalazły medale, a które wywołały okrzyki radości. Zabawy integracyjne przy muzyce, z chustą animacyjną, z balonami, malowanie twarzy, kolorowanie obrazka Przedszkolaka i tworzenie puzzli, zabawy w ogródku przedszkolnym, malowanie balonów i słodki poczęstunek. Dzień pełen wrażeń i niestety ostatni Dzień przedszkolaka dla większości dzieci z grupy Gumisiów, bo za rok będą już uczniami. Ten wyjątkowy dzień zorganizowały nauczycielki: Elżbieta Wysocka i Magdalena Bagińska.
Autor: E. Wysocka