wtorek, lipiec 23, 2019

Aktualizacja: niedziela, 21.07.2019 r.

Perełki z gr. IX realizują zadanie z projektu "Piękna Nasza Polska Cała"

19.10 Perełki z gr. IX z Miejskiego Przedszkola „Perełka” im. J. Brzechwy, w ramach Ogólnopolskiego projektu „Piękna Nasza Polska Cała” udały się na wycieczkę na pocztę. Celem wyjścia było wysłanie pocztówki z panoramą naszego miasta do Przedszkola w Aleksandrowie Łódzkim. Dzieci były bardzo podekscytowane wyjściem i z uśmiechem na twarzy przekroczyły próg poczty. Zobaczyły, jak wygląda koperta i znaczek pocztowy, po czym przykleiły go w odpowiednim miejscu. Następnie, pocztówka została wrzucona do skrzynki na listy. Powrót do przedszkola wiązał się z ogromną ilością pytań dotyczących poczty oraz osób tam pracujących. Dzieci były bardzo zadowolone.
Autor: Natalia Erdmann