niedziela, sierpień 25, 2019

Aktualizacja: niedziela, 21.07.2019 r.

Uczniowie z Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Code Week 2018 w Perełce
W dniu 18.10.2018, nauczycielka Elżbieta Wysocka i Magdalena Bagińska  z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy, w ramach obchodów Code Week 2018, czyli Europejskiego Święta Kodowania, przeprowadziły warsztaty z nauki kodowania. W warsztatach wzięli udział uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego z nauczycielką Anną Zawadzką. Wychowankowie mieli okazje zaprogramować robota edukacyjnego Dasha do pokonania drogi wg. ułożonych skryptów oraz zabawy w aplikacjach tabletowych ,,Sudoku, A.L.E.X, Block Rubbies”. Na zakończenie zajęć nauczycielka Anna Zawadzka oraz wychowankowie otrzymali certyfikat udziału w Code Week 2018.