niedziela, sierpień 25, 2019

Aktualizacja: niedziela, 21.07.2019 r.

Perełki z grupy II obchodzą Europejski Dzień Zdrowego Śniadania

W dniu 8.11.2018 Perełki z grupy II z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy z nauczycielką – Magdaleną Bagińską oraz rodzicami, wzięły udział w obchodach Europejskiego Dnia Zdrowego Śniadania. W tym dniu, dzieci wraz z rodzicami, przygotowywały śniadanie ze zdrowych produktów. Śniadanie, śniadaniem, ale wstępem do śniadania, były zabawy przygotowane dla dzieci i rodziców, które miały na celu próbowania nowych smaków. To było cudowne doświadczenie – nie widzę, ale próbuję. Kanapki zdrowe w rozmaitych postaciach i z rozmaitymi dekorowaniami, dzieciaczki apetycznie zjadały i zarazem bawiły się przy tym znakomicie. Cel udziału w akcji został osiągnięty: cele prozdrowotne, fajna zabawa, czas spędzony z rodzicami, próbowanie nowych  smaków, przeświadczenie o celowości i korzyści ze  zdrowego żywienia.
Perełki z grupy II dziękują rodzicom za pomoc i udział w akcji.