wtorek, kwiecień 23, 2019

Aktualizacja: piątek, 05.04.2019 r.

Perełki z grupy II w biciu rekordu śpiewania hymnu

W dniu 9.11.2018 , Perełki z grupy II, z nauczycielkami – Magdalena Bagińską i Elżbietą Wysocką, z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy, wzięły udział w biciu rekordu śpiewania hymnu ,,Mazurska Dąbrowskiego” w ramach obchodów 100 lecia Odzyskania Niepodległości. W tym dniu, ponad 1000 dzieci z ełckich przedszkoli i oddziałów zerowych ełckich szkół podstawowych, spotkały się w amfiteatrze Ełckiego Centrum Kultury. Bicie rekordu zorganizowało Miejskie Przedszkole ,,Światełko”. Tym samym Perełki z grupy II wzięły udział w ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez MEN – Biciu rekordu jednoczesnego śpiewania 4 zwrotkowego Hymnu Polskiego w dniu 9.11 o godz. 11:11. Brawo Perełki.