wtorek, kwiecień 23, 2019

Aktualizacja: piątek, 05.04.2019 r.

Zabawy Perełek z grupy II z rodzicami

W dniu 29.11.2018 dzieci z grupy II z nauczycielkami – Elżbietą Wysocką i Magdaleną Bagińską z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy, gościły rodziców na zajęciach otwartych. Nauczycielki zorganizowały zabawy z nauki kodowania z wykorzystaniem kolorowych kubeczków. Rodzice wraz z dziećmi układali zakodowane obrazki – Mikołaja i świąteczną skarpetę, kubeczki z warunkiem, zakodowane wieże. W przerwach zadań uczestniczyli w zabawach rytmicznych i zręcznościowych – oczywiście również z kubeczkami.

Wspaniała atmosfera towarzyszyła w czasie zajęć. Zarówno dzieci, jak i rodzice bawili się znakomicie, za co bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom.