wtorek, kwiecień 23, 2019

Aktualizacja: piątek, 05.04.2019 r.

Mikołajki w grupie II

W dniu 6.12.2018 grupę II wychowanków z Miejskiego Przedszkola ,,Perełka” im. Jana Brzechwy, odwiedził Mikołaj. Dzieci przygotowywały się do tej wizyty pod kierunkiem nauczycielki – Magdaleny Bagińskiej przez kilka dni. Najpierw redagowały list - trudno było znaleźć kompromis co ucieszy i chłopców i dziewczynki - zadanie polegało na wybraniu prezentu dla całej grupy. Na koniec prośba czym Mikołaj mógłby obdarować innych. Gdy list był zredagowany, dzieci udały się na pocztę i go wysłały. który wysłały na poczcie. Oczekując na gościa przygotowały wystrój Sali – wspólnie ubierana choinka. I w końcu Perełki z grupy II doczekały się odwiedzin adresata listu – Mikołaja, który obdarował ich symbolicznymi prezentami z okazji swoich imienin.