sobota, maj 25, 2019

Aktualizacja: środa, 22.05.2019 r.

Perełki z grupy II poznają zawód nauczyciela j. angielskiego

Perełki z grupy II z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy w cyklu ,,Poznajemy Zawody Rodziców” spotkały się z Panią Pauliną Łapszys – mamą Poli - nauczycielką języka angielskiego. Perełki uczestniczą w zajęciach języka angielskiego, ale po raz pierwszy mogły poznać kulisy przygotowań do zajęć. Pani Paulina zapoznała dzieci z pracą nauczycielki języka angielskiego. Perełki poznały, w jaki sposób przygotowywane są zajęcia: materiały, obrazki, pomoce i w jaki sposób są wykorzystywane do prowadzenia zajęć. Mnóstwo świetnej zabawy, która dzieciom wcale nie kojarzyła się z pracą. I w tym tkwi sekret - by uczyć z przyjemnością i efektami. Spotkanie zorganizowała nauczycielka Magdalena Bagińska.
Bardzo dziękujemy pani Paulinie Łapszys za ,,superowe” zajęcia.