wtorek, lipiec 23, 2019

Aktualizacja: niedziela, 21.07.2019 r.

Perełki z grupy II dziękują Babciom i Dziadkom

Styczeń, to miesiąc ważny dla przedszkolaków, bowiem obchodzone jest Święto Babci i Dziadka. Perełki z grupy II z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy 17.01.2019 zaprosiły na uroczystość swoje Babcie i Dziadków. Uroczystość przygotowały nauczycielki – Magdalena Bagińska i Elżbieta Wysocka. Takie spotkania są na stałe wpisane w kalendarz Perełkowych uroczystości. Każdego roku  dostarczają miłych wrażeń i przeżyć w różnych sferach działalności muzycznej, ruchowej, słownej oraz zacieśniają współpracę rodzin dzieci z placówką. Dzieci zaprezentowały montaż słowno – muzyczny oraz wręczyły upominki. Na zakończenie uroczystości Perełki zaprosiły swoich gości na herbatkę i słodki poczęstunek.
Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za udział w uroczystości i Perełkowym rodzicom za pomoc w przygotowaniu.