wtorek, marzec 26, 2019

Aktualizacja: niedziela, 24.03.2019 r.

Perełkowe ,,Puchatki” z wizytą w Radiu Bayer Fm

13 lutego obchodzimy Światowy Dzień Radia, w związku z tym Perełkowe ,,Puchatki” wybrały się na wycieczkę do studia radia Bayer FM. Mieliśmy okazję przyjrzeć się pracy dziennikarzy, zobaczyć studio nagrań na żywo. Były też pierwsze przymiarki do mikrofonu. 3-4-letnie dzieci podejmowały próby udzielenia odpowiedzi na trudne pytania, tj. Co to jest radio?, Gdzie możemy zobaczyć radio?, Czego możemy dowiedzieć się z radia? Dzieci bez tremy chętnie udzielały odpowiedzi do mikrofonu. Na zakończenie zaprosiliśmy dziennikarzy do naszego przedszkola, a ponieważ jesteśmy prawie ,,sąsiadami” obiecali, że będą do nas częściej zaglądać.

Dziękujemy za miłe, pełne wrażeń spotkanie!

Autor: E. Olszewska