wtorek, kwiecień 23, 2019

Aktualizacja: piątek, 05.04.2019 r.

Wiosenny pokaz mody w "Perełce"

21 marca „Puchatki”, „Misie” i „Tygryski” z oddziałów zamiejscowych Miejskiego Przedszkola „Perełka” im. J. Brzechwy w Ełku Pierwszy Dzień Wiosny przywitały „Wiosennym pokazem mody”. Na zielonym wybiegu pojawiły się żabki, biedronki, bociany, ogrodnicy oraz zwiewne Wiosenki. 3-4-letnie Perełki poruszały się po wybiegu niczym profesjonalni modele, prezentując swoje wdzięki i wiosenne kreacje. W pokazie udział wzięły nawet najbardziej nieśmiałe dzieci. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pięknych strojów. Mamy nadzieję, że nasz pokaz mody na stałe wpisze się w repertuar obchodów Pierwszego Dnia Wiosny w „Perełce”.
Autor: E. Kil, E. Olszewska