piątek, październik 18, 2019

Aktualizacja: czwartek, 17.10.2019 r.

Perełki z grupy II i ,,Dzień na opak”

Dzieci z  grupy II z Miejskiego Przedszkola im. Jana Brzechwy, w dniu 1.04.2019 – czyli Prima Aprilis, obchodziły niecodzienny dzień, czyli ,,Dzień na opak”. Nauczycielki: Elżbieta Wysocka, Magdalena Bagińska przy współpracy z rodzicami zorganizowały ten,, opakowy dzień”. W tym dniu, dzieci przyszły do przedszkola w ubraniach: ,,przewróconych na lewą stronę, odwróconych z przodu na tył”. Było śmiechu co niemiara.. Chodziliśmy podskakując, chodząc do tyłu, chodząc na matach ,,stópki i rączki", jedząc na opak – na odwróconych stolikach, oglądając bajkę ,,tyłem do przodu”. Hahahaha, to był naprawdę odwrócony dzień.

Dziękujemy Perełkowym rodzicom za pomoc w organizacji tego ,,opakowego dnia”.