poniedziałek, listopad 18, 2019

                                                                                                       Aktualizacja: niedziela, 17.11.2019 r.

logo


OSIĄGNIĘCIA WYCHOWANKÓW

MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA "PEREŁKA"

(dawniej: PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 2)

im. JANA BRZECHWY W EŁKU

od roku 1998

ROK SZKOLNY 2017/2018

- 05.06.2018 – zdobycie I miejsca w konkursie „Złota Nutka 2018” w kategorii solista - Helenka M.i dwa pierwsze miejsca w kategorii zespół – ,,Rozśpiewane Perełki” i ,,Gumisiowe Perełki”

- 26.05.2018 – statuetka Przeglądu Rodzin Muzykujących

- 27.05.2018- zdobycie I miejsca przez Wiktorię D. w konkursie plastycznym „Jestem Polką - Polakiem” organiz.: Niepubliczne Przedszkole Katolickie U Lolka

- 19.05.2018 – statuetka ,,Odkrywamy Talenty – Zdolniacha 2018" w kategorii śpiew – zespół „Rozśpiewane Perełki” i w kategorii taniec ,,Gumisiowe Perełki”

- 18.05.2018 - ,,Złote Pasmo i szczególne wyróżnienie” w konkursie chórów w Białymstoku w ramach Akademii Chóralnej ,,Śpiewająca Polska”

-11.05.2018 - nagroda Laury J. i Olka R. w Przedszkolnej Olimpiadzie Języka Angielskiego org. przez Przedszkole Bajka

-23.04.2018 - Ola N.- III miejsce, laureat - Maksymilian D., 2 wyróżnienia w konkursie plastycznym „Kolorowy świat oceanu” (organizator: MPiŻ Ekoludki)

- 21.04.2018- zdobycie wyróżnienia przez Jasia K. w konkursie plastycznym „Żyjmy zdrowo”, laureatka - Hania A., III miejsce – B. Samojluk, wyróżnienie: A. Wołk, A. Adamiec, T. Tolsdorf , I miejsce Natasza P., wyróżnienie Julia K., Kamila G. (organizator: Zespół Szkół Sportowych)

- nagroda w tanecznym przeglądzie „Niepodległa wyrażona tańcem” – Hania A., Helena M., Maja Z., Nina Sz, Kaja R., Eliza Ch., Patrycja Cz., Lena F., Zuzia K. , Nina K.

- II miejsce Oliwii Pietruczuk w Konkursie na najładniejszą Kartkę Wielkanocną - organizowanym przez Miejskie Przedszkole Mali Odkrywcy

- marzec 2018 - Laureaci konkursu plastycznego org. przez ECK w ramach edukacji filmowej: Ania O., Lena F, Igor Cz., Helenka M.

- 26.03.2018 - nagroda Laury Jakuć w Wiosennym Przeglądzie Poezji o Wiośnie organizowanym przez MP Światełko

- 20.03 – udział w Olimpiadzie Matematycznej organizowanej przez MP „Słoneczna Ósemka” – I Miejsce (Piotr L., Wiktor T. Franek N.) - Mistrz Matematyczny kat. Przedszkole

- nagroda w Przeglądzie Piosenki o Babci i Dziadku- organizowanym przez MP Niezapominajka: Laura J, Aurelia W., Marcel W., Lena D., Oliwia P.

- 17.01 – nagroda zespołu Rozśpiewane Perełki w XV Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Piosenki Świątecznej org. MP Mali Odkrywcy (Karolina G., Marysia J., Julia K., Kinga K, Piotr L.)

- 11.01.2018 – główna nagroda w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez EduSense, Kodowanie na dywanie, ,,Czekając na święta” – wygranie ozobota, pakietu edukacji wczesnoszkolnej

- 05.01.2018- I miejsce grupy VI w Konkursie organizowanym przez Rozmaitości Ełckie na najładniejszą Bombkę

- 09.12.2017 – nagroda na przeglądzie Mini Playback Show – prezentacja dwóch układów tanecznych

- XII - I miejsce Oliwii Bernatowicz w konkursie „W Magicznym świecie bajek” organizowanym przez NP „Słoneczko”, wyróżnienie – Oliwia Pietruczuk

- 1.12.2017 – występ dzieci w koncercie charytatywnym na rzecz dzieci z autyzmem, zorganizowanym przez Stowarzyszenie ,, Impuls”

- Nagroda z Ministerstwa Cyfryzacji za udział w Code Week 2017 – karty do gry Cody Roby

- 22.11.2017 – udział dzieci w koncercie ,, Zagrajmy w muzykę”

- 17.11.2017 – udział dzieci w programie artystycznym na uroczystości oficjalnego otwarcia Placu Zabaw z udziałem Prezydenta Miasta Ełk

- 10.11 – występ 15-osobowej grupy dzieci w X konkursie Piosenki i Pieśni PatriotycznejI miejsce – kat. Chór, II miejsce w kategorii solista – Helenka Matukanis w Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej – organizator ECK

- 31.10.- Wewnątrz-przedszkolny konkurs plastyczny ,,Jesienne barwy Ełku”- Tymon B. - I miejsce, Piotr I. - II miejsce, Natasza P. – III miejsce, Piotr L. – wyróżnienie, I miejsce Adam B., II miejsce- Laura J., III miejsce- Marcel W., I miejsce Ania O., II miejsce Kacper W., III miejsce Helena M.

- 20.10.2017 – Udział w konkursie Edu Sense – relacja ze zdarzeń w Code Week – główna nagroda

- 17.10.2017 – Ania O., Nina Sz. – laureatki konkursu plastycznego ,,Troszczę się o zwierzęta” zorganizowanego przez CEE

08.10.2017 - Konkurs plastyczny "Mój Anioł Stróż jest wyjątkowy" org. Przedszkole Niepubliczne "Jedyneczka" - III miejsce Tymon Brózio z gr. V

02.10.2017 - Konkurs Recytatorski i Wokalny w ramach obchodów XVII Dnia Papieskiego ,,Idźmy naprzód z nadzieją”:

I miejsce - chór ,,Perełki" / dzieci z grupy V i Gumisiów - 30 występujacych /- przygotowały -  Anna Nartowicz, Ewa Kil, Ewa Olszewska, Elżbieta Wysocka, Magdalena Bagińska

II miejsce - recytacja wiersza - Lenka Dardzińska -przygotowały - Anna Filipkowska, Małgorzata Szypulska

III miejsce - zespół ,,Gumisie" / Helenka Matukanis, Lena Fabisiak, Nina Szymanowicz, Kaja Rutkowska, Gabrysia Kozicka/- przygotowały Elżbieta Wysocka, Magdalena Bagińska

- wrzesień 2017 - główna nagroda – ozobot i pakiet pomocy dydaktycznych – w konkursie zorganizowanym przez Edu Sense ''Nasza Szkoła – nasza klasa”

 

 ROK SZKOLNY 2016/2017

27.04.2017 - występ chóru "Perełek" pod kierunkiem p. Anny Nartowicz w Białymstoku na konkursie Chórów Regionów Podlaskiego i Warmńsko-Mazurskiego Projektu Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska - Brązowe Pasmo

22.04.2017 - udział w IX Przeglądzie Tańca "Tańce babci, mamy, moje" org. MP "Słoneczna Ósemka" (Laura Z., Amelia K., Wiktor K., Gabryś R., Kuba Ś., Maja G., Ola K., Mikołaj G., Marysia J., Marysia W., Judyta P., Ola S)

21.04.2017 - udział w konkursie recytatorskim "O nagrodę Misia Wierszownisia" org. NP "Promyk" - Laura Z. - I miejsce

08.04.2017 - udział w konkursie recytatorskim "Przez różową szybkę" - Laura Z. - I miejsce

21.03.2017 - udział w I Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Recytatorskim "Rozkwitamy na wiosnę" zorganizowanym przez MP "Światełko" w Ełku - Olek R., Natasza P.

09.02.2017 - Konkurs plastyczny między grupowy- "Bezpieczne dziecko, bezpieczny internet”

> Wiktor T. i p. Marcin T., Jakub Ś. i p. Justyna Ś., Gabryś R.;

> p. Agnieszka P., Judyta P.; p. Agnieszka D., Wanda D.

20.12.2016 - prezentacja Jasełek ,,A nadzieja znów wstąpi w nas” przed społecznością Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych (wszystkie dzieci z gr. VII)

19.12.2016 – wyjazd chóru do Opery i Filharmonii Podlaskiej- prezentacja umiejętności wokalnych na scenie opery z okazji 10-lecia funkcjonowania programu ogólnopolskiego ,,Śpiewająca Polska” (dzieci z gr. V i VII)

17.12.2017- udział w Przeglądzie Tanecznym Mini Playback show "Gorączka Sobotniej Nocy”- Laura Z, Jakub Ś, Jakub Cz, Wiktor K, Gabriel R. Piotr L, Adam K, Kamila G, Oskar K, Amelia K, Marcel I.

2.12.2016r- udział w Adwentowym Koncercie Charytatywnym na rzecz Stowarzyszenia „Impuls” w Kościele Miłości Bożej

30.11.2016 – udział w II Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej „Jesienne Śpiewanie” organizowanym przez MP Niezapominajka (Kuba Ś., Oskar, Gabryś, Laura, Marcel z piosenką „A to jeż” Fasolki)

15.11.2016 - udział w konkursie ,,Jesienne barwy Ełku” w przedszkolu - wyróżnienie - Ola K., Mikołaj, Ola S.

3.11.2016 – udział w Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej:

> zespół „Rozśpiewane Perełki” (Laura, Kuba Ś., Marcel, Oskar, Gabryś) – wyróżnienie (organizator ECK)

> chór ,,Perełki”- wszystkie dzieci z grupy - I miejsce

09.11.2016 – udział w warsztatach „Barwy Jesieni 2016” organizowanych w ramach Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych (Kuba Ś., Gabryś, Nadia, Julia P., Piotrek L., Wiktor K., Adam)

31.10.2016r. Udział w konkursie ,,Moja ulubiona miejscowość”- zorganizowanym przez MP ,,Bajka”- Natasza, Maria J, Wanda D.

23.10.2016r.- udział w konkursie plastycznym ,,Życie św. Stanisława Papczyńskiego”laureat - Oskar

13.10.2016r.- udział w konkursie plastycznym ,,Moja pani i ja”-org. Przedszkole Niepubliczne ,,Słoneczko”- Nadia, Lena M.

3.10.2016 - udział w konkursie recytatorskim w ramach obchodów XVI Dnia Papieskiego ,,Bądźcie świadkami miłosierdzia” - Ola S.

28.09.2016 – udział w konkursie plastycznym „Uśmiechnięte cztery łapy” (Oskar, Laura, Piotrek L., Marysia J. Wanda D. Maja M. Ola Kaczerewska, Lena M. Martyna O.) org. CEE

20.09.2016r. Udział w konkursie plastyczno- przestrzennym ,,Mój Anioł Stróż jest wyjątkowy”- Natasza P.

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

- II miejsce - 10.10.2015r. Koncert laureatów Lena P. w konkursie recytatorskim z okazji obchodów XV Dnia papieskiego

- I miejsce - 7.11.2015r. zespołu "Ełczanie” w konkursie finalistów VIII Festiwali Piosenki i pieśni patriotycznej

- Wyróżnienie w konkursie plastycznym ,, Mój Anioł Stróż” – Gabriel R.

- I miejsce - w konkursie plastycznym ,, Mój Anioł Stróż” – Krystian F.

- III miejsce w konkursie plastycznym „Mój Anioł Stróż jest wyjątkowy”– Gabriel R.

- II miejsce - 19.11.2015r. w konkursie plastycznym „Jesienne barwy Ełku” – Krystian F.

- Wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Uśmiechnięte cztery łapy”- Mikołaj G., Grześ

- Nagroda w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Mistrzów Kodowania ,, Zbuduj robota”- cała grupa III

- II miejsce - 19.11.2015r. - w konkursie plastycznym ,,Jesienne barwy Ełku” Julek S.

- Laureatki konkursu plastycznego „ W krainie bajek”- nagroda Aurelia W., Wanda D.

- Wyróżnienie - 10.12.2015 w konkursie „Bombkowy recykling” – Maja M.

- I miejsce - 29.01.2016 w konkursie recytatorskim ,, Przedszkolaki kolędują i wierszyki recytują” – Ania O.

- Wyróżnienie - 11.04.2016 – w konkursie recytatorskim „Przez różową szybkę” – Ania O

- I miejsce - 21.04.2016r. w konkursie piosenki ekologicznej ,, Okaż kulturę i chroń naturę” – Ania O., Patrycja Cz., Maja Z. Helena M., Franek N.

- I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastyczno – technicznym ,, Ja i Mistrzowie Kodowania Junior” – Krystian F.

- III miejsce - 11.04.2016 – w konkursie recytatorskim „Przez różową szybkę” - Laura Z.

- I miejsce - 21.04.2016r. w konkursie wokalnym piosenki ekologicznej „Okaż kulturę i chroń naturę”– Lena P.

- Laureaci - dzieci z grupy V i IV - 16.04.2016r. w Przeglądzie Tańca „Dance show”

- II miejsce w konkursie „ Wiosna w obiektywie”- Aleksander R. z tatą Michałem R., Wyróżnienie w konkursie „ Wiosna w obiektywie”- Maks L. z mamą Anetą L.

- II miejsce - 12.05.2016 - w konkursie wiedzy Bezpieczny Przedszkolak – Maks D. , Franio N., Bartek H.

- III miejsce - 12.05.2016r -. Międzygrupowy konkurs o bezpieczeństwie „Bezpieczny przedszkolak” – Martyna L. , Marysia W.,

- I Miejsce - 12.05.2016r.- w konkursie wiedzy ,,Bezpieczny Przedszkolak”- Oskar K, Marcel I., Adam K., - dzieci z grupy IV

- Wyróżnienie - 12.05.2016 - w konkursie wiedzy „Bezpieczny Przedszkolak”- Tosia T. Natasza P. , Marysia J., Wanda D.

- III Miejsce w VI edycji Przedszkoliady Sportowej – Adam K., Marcel I., Wiktor K., Jakub Ś., Oskar K.,

- I Miejsce w konkursie recytatorskim ,,O nagrodę Misia Wierszownisia”- Laura Z.

- Statuetka ,, Zdolniacha 2016” - 14.05.2016r. – zespół Ełczanie

- Srebrne Pasmo - 23.05.2016r. – w konkursie wokalnym w ramach programu „Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska”

- ,,Złota nutka”- 5.06.2016r – w konkursie piosenki dziecięcej Lena P. –zdobyła złotą nutkę

- Wyróżnienie - 5.06.2016 – w konkursie piosenki dziecięcej ,, Złota Nutka” zespół ,,Ełczanie”

- Wyróżnienie – 5.06.2015r.- w konkursie piosenki ,,Złota Nutka”- zespół ,,Rozśpiewane Perełki”- Jakub Ś., Oskar, Marcel, Amelia, Laura, Nadia

- Wyróżnienie – 5.06.2015 – w konkursie piosenki ,, Złota Nutka” - Helenka M.


ROK SZKOLNY 2014/2015

3.11.2014r.- ogólnopolski konkurs plastyczny – udział Wiki K., Szymon O.- fundacja Synapsis

4.11.2014r. udział w konkursie pieśni patriotycznej- Ola, Lena, Kinga, Łukasz, Fabian

6.11.2014r. udział w konkursie plastycznym "Pani jesień dary niesie”-MODN- Wiki K. – wyróżnienie

7.11.2014r.- udział w konkursie plastycznym-„Przedszkolaku- bądź bezpieczny- noś odblaski”-Wiki K.

15.11.2014r - udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Mój ukochany miś pluszowy”- Tychy- Łukasz – WYRÓŻNIENIE PRZYZNANE DLA MP PEREŁKA

21.11.2014r.udział w wielkim konkursie ekologiczno- plastycznym –www.buliba.pl- „Zwierzakolubni”- Łukasz P.

 

28.11.2014r. udział w konkursie plastycznym "Jesienne oblicza przyrody”-CEE – Łukasz

28.11.2014r.-  udział w konkursie plastycznym "W magicznym świecie bajek”- Przedszkole Słoneczko - Wiktoria H. Łukasz, Zuzia -III miejsce

 

18.01.15 - udział w XII edycji dziecięcego przeglądu kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych "Oj Maluśki, Maluśki"- zespół „Perłowe Nutki”: Julia B., Lena P., Kinga Z., Hania M., Wiktoria K.

Udział zespołu „Perłowe Nutki” (Julia B., Lena P., Kinga Z., Hania M., Wiktoria K.) w XII edycji dziecięcego przeglądu kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych "Oj Maluśki, Maluśki"

 

Udział Szymona O. w konkursie organizowanym przez Akademię Zdrowego Przedszkolaka na wykonanie ozdoby świątecznej

Udział Zuzi K. w konkursie plastycznym nt. „Mój sposób na oszczędzanie energii”-zorganizowanym przez MP BAJKA

Udział grupy V w konkursie plastycznym na „Eko-bałwana” organizowanym przez Akademię Zdrowego Przedszkolaka

 

Udział Szymona O. w karnawałowym konkursie organizowanym przez Akademię Zdrowego Przedszkolaka na wykonanie stroju/maski karnawałowej

 

20.03.2015 - Udział w konkursie recytatorskim "O nagrodę Misia Wierszownisia”: Zuzia Kozikowska L.J. Kern "Dwa rękawy” –organizator: Przedszkole Niepubliczne "Promyk”

 

25.03.2015 - VI edycja konkursu "Na kartkę wielkanocną” Miejskie Przedszkole "Mali odkrywcy” w Ełku – udział: Joasia K.

 

26.03.2015 - Udział dzieci z grupy V w konkursie "Wielkanocna pisanka”- Brama Mazur

 

19.04.2014 - Występ laureatów „Odkrywamy talenty”- zespół taneczny „Perełki” (Julia B., Nikola B., Olga K., Lena P., Wiktoria K., Łukasz P., Joanna K., Zuzia K., Hania M.) – finał w ECK


30.04.2015- udział w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Akademii Misia Haribo „Odkryj kosmos ze złotym Misiem Haribo”- wykonanie pracy konkursowej z odpadów śmieciowych (recykling)

2.05.2015r. udział w uroczystych obchodach dnia Flagi, mini playback show pieśni patriotycznej – Fabian, Zuzia, Nikola B. Lena, Łukasz, Szymon O, Hania,Wiktoria H. 

23.05.2015r. Przegląd taneczny "Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz”

25.05.2015 - Udział w konkursie plastycznym Caritas Diecezji Ełckiej "Ełk w oczach dziecka” w ramach realizacji zadania publicznego "Zdrowo i kulturowo” współfinansowanego z budżetu Miasta Ełk- Hania, Lena, Łukasz, Julia, Nikola B. ,Ola, Kinga, Wiktoria K.

Udział w konkursie plastyczno-technicznym z nieużytków "Dzieciaki kochają zwierzaki” – Olecko- Zuzia K.

Udział w konkursie ekologicznym "Śmieci mniej Ziemi lżej”- Szymon K.

3.06.2015- Udział Wiktorii K. w konkursie plastyczno – konstrukcyjnym „Śmieci mniej, Ziemi lżej” – organizator: MPiŻ Ekoludki- zdobycie wyróżnienia

5.06.2015- Udział gr. V w konkursie plastycznym – wykonanie plakatu nt. ochrony pszczół- organizator: CEE

19.06.2015- zdobycie I miejsca przez Zuzię K. i wyróżnienia przez Łukasza P. w konkursie "Wszystkie dzieciaki kochają zwierzaki- coś z niczego”

I miejsce zdobyte przez Zuzię K. i wyróżnienie zdobyte przez Łukasza P. w konkursie konstrukcyjnym na wykonanie eko-akcesoriów dla zwierząt domowych (organizator: Centrum Edukacji Specjalnej przy Środowiskowym Domu Samopomocy)

ROK SZKOLNY 2013/2014

02.10.2013r.- Konkurs recytatorski ,,Jan Paweł II- Papież Dialogu”

- Udział - Zuzia, Julia, Kinga , Maja , Adrian

- wyróżnienie- Milena K. / piosenka /

- wyróżnienie - Sara W. / recytacja /

- II miejsce Hania M / recytacja/

- III miejsce Mateusz B. / recytacja/

- wyróżnienie – zespół PEREŁKI / Oliwia F., Hania Sz., Filip K., Bartek K., Łukasz P., Zuzia J., Hania W., Joasia K., Karolina S., Staś K. / - ECK

21.10.2013 - Konkurs plastyczny "Jesienne barwy Ełku”

- udział - Nikola B

- wyróżnienie Bartek K., Hania Sz

31.10.2013 - Konkurs plastyczny "Koszyczek Pani Jesieni”

I miejsceMaks M.

5.11.2013 - udział zespołu PEREŁKA w konkursie Pieśni Patriotycznej / Oliwia F., Filip K.,Bartosz K., Zuzia J., Hania Sz., Hania W., Mateusz B., Maja R., Łukasz P., Maks M./ - ECK

- Zespół EŁCZANIE - udział

- wyróżnienie - Milena K

24.11.2013 - udział dzieci w Przeglądzie Mini Playback show Lata 70 – te – Oliwia F., Szymon O., Jaś Z., Milena K., Blanka S., Julia P., Ola E., Gabrysia G,. Olaf P., Tomek B., Aleksy M., Kuba Ch., Bartek Z.

XII.2013r. Konkurs plastyczny „Za co kocham Święta Bożego Narodzenia.

udział – Maks M., Kuba B.

I miejsce - Oliwia F.

wyróżnienie – Ola E.

4.12.2013 – udział MP PEREŁKA w ogólnopolskim konkursie plastyczno – technicznym

"Drugie życie śmieci”- portal dla dzieci "Buliba.pl”

Grudzień - Konkurs plastyczny „Pocztówka świąteczna”

-wyróżnienie - Olek D

Grudzień - Ogólnopolski konkurs plastyczno – muzyczny "Mój zaczarowany instrument muzyczny”

- I miejsce - Nikolas D.

6.12.2013 – Konkurs plastyczny "Pomocnicy Świętego Mikołaja”- ECK;

- wyróżnienie – Joasia K., Bartosz K.

18.01.2014r. – XI przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych „Oj Maluśki, Maluśki” – zespół „Ełczanie”- Ola E., Milena K. Gabrysia G., Wiktoria P., Paulina S.,

24.01.2014 - konkurs recytatorski "Przedszkolaki kolędują i wierszyki recytują” –

- I miejsce – Sara W.

- II miejsce - Hania M.

Marzec - Konkurs recytatorski "O nagrodę Misia Wierszownisia”

- I miejsce – Otylia S.

- II miejsce – Marysia H.

- udział – Maja B., Laura Z.

4.04.2014 – konkurs recytatorski "Przez Różową Szybkę”

- udział – Hania M., Sara W.

- II miejsce – Marysia H.

Kwiecień - Konkurs plastyczny na "Palmę Wielkanocną”

- udział – Szymon O.

18.04.2014 – Konkurs plastyczny "Oszczędzamy wodę”

- udział – Jaś W.

Kwiecień - Konkurs plastyczny "Kartka wielkanocna”

I miejsce - Oliwia F

udział – Ola E., Jaś W., Gabryś R.

23.04.2014 – konkurs plastyczny "Za co kocham Ełk”

- Udział: Wiktoria K., Hania Sz., Hania W., Bartek K., Oliwia F

- II miejsce – Zosia S.

26.04.2014r.- VIII Edycja przeglądu Tańca „Bałkańskie rytmy”- Zespół „EŁCZANIE”

17.05.2014 – Konkurs "Odkrywamy Talenty” laureaci:

- Dominik R. w kategorii taniec

- zespół Perełki w kategorii taniec

Maj -  Konkurs plastyczno – techniczny "Dobre Rady na odpady”

- I miejsce – Olaf P.

- II miejsce – Nikolas D.

24.05.2014 - Przegląd zespołów tanecznych "Uwierz w siebie, pokaż co potrafisz”, laureaci:

- Zespół Perełki – / Oliwia F., Hania W., Hania Sz., Hania M, Joasia K., Jaś Z., Mateusz B.,

- Zespół Ełczanie

26.05.2014r – VIII Przegląd Zespołów Tanecznych „Taniec jest dobry na wszystko” – Zespół „EŁCZANIE”

27.05.2014r. - Konkurs plastyczny „EŁK ZA 20 LAT”–

I miejsce – Olaf P

- udział - Jaś W., Szymon K., Kuba W., Nikola K., Nikola B., grupa VI

1.06.2014r. – XX Festiwal Piosenki Dziecięcej „ZŁOTA NUTKA” –

- udział Milena K ., Olga K., Zuzia K., Maja Ł., Kinga Z.

- I miejsce – zespół Ełczanie

- wyróżnienie – zespół Perełki

1.06.2014r. – Udział w I Przeglądzie Rodzin MuzykującychTosia z tatą

7.06.2014 w Rajdzie Rodzinnym

- udział - Oliwia F. z tatą, Zosia S. z mamą, Kasia F. z rodziną

11. 06.2014r. – V Edycja "Przedszkoliady Sportowej"

- udział – reprezentacja 6 – osobowa z grupy V

ROK SZKOLNY 2012/2013

11.X.12r - udział w konkursie recytatorskim i wokalnym w ramach obchodów XII Dnia Papieskiego(ECK) - Klaudia Cz. I Wiktoria Ł.- Klaudia Cz.-wyrożnienie

03.XII.12r.- udział Michała A. Maja K. w konkursie plastycznym „Bożónarodzeniowe-ozdoby" (PN „Promyk”) Michał A.-I miejsce

21.III.13r. - udział w konkursie recytatorskim „O nagrodę Misia Wierszomisia” - Natalia O. - wyróżnienie

9.IV.13r.- udział Natalki O.; Saryh K.; Maćka L. w konkursie plastycznym „Recepta na zdrowie-promujemy zdrowy styl życia”- N. Okseniuk - II miejsce

5.IV.13r.- udział w konkursie recytatorskim „Przez Różową Szybkę”- Karol S. - II miejsce

20.IV.13r.- udział w przeglądzie tańca „Szalone lata 80-te”(M. Łoniewska; M. Kosiorek; N. Okseniuk; W. Łukaszewicz; S.Kozikowska; K. Słyż; K. Wilczewski; M.Szematowicz)

25.IV.13r.- udział w eliminacjach do „Mam talent” - K.Słyż z wierszem - zakwalifikowanie się; N. Okseniuk; M.Łoniewska; M. Kosiorek; M.Szematowicz; S. Kozikowska - z tańcem - zakwalifikowanie się (grupa chirliderek) - laureaci

29.IV.13r. – udział w konkursie ekologicznym „Ziemia – wyspa zielona”- K. Słyż; K. Czuper, M. Kosiorek (konkurs bez oznaczania miejsc przez organizatorów)

22.V.13r. - udział w „Złotej Nutce”- zespołu w składzie (K. Słyż, M. Arski, K. Wilczewski, B.Mońko. O.Zinówko, N.Okseniuk, M.Kosiorek, M.Łoniewska, J. Jankowska, Z. Litwinowicz, S. Kozikowska, M.Szematowicz, K.Czuper) - zdobycie Złotej Nutki

ROK SZKOLNY 2011/2012

28.11.11r.- konkurs plastyczny „W magicznym świecie bajek”- kategoria 5-latki

II miejsce Sarah Kozikowska , Zuzia Litwinowicz ;   III miejsce Julianna Krupa

Kategoria 6 – latki   III miejsce Cyprian Poniatowski

07.12.2011 Konkurs plastyczny „Jesienne barwy Ełku” II miejsce Marta Maciorowska

wyróżnienie Tomasz Wasilewski

06.12.11r.- konkurs plastyczny „Mikołajkowe obrazki” wyróżnienie Wiktoria Łukaszewicz

20.01.12r.- konkurs recytatorski „Przedszkolaki kolędują i wierszyki recytują”

Kategoria 5 - latki I miejsce Wiktoria Łukaszewicz III miejsce Natalia Okseniuk

Kategoria 3-4 latki I miejsce Paulina Słowikowska

06.10. 2011 – Konkurs recytatorski i pieśni w ramach obchodów XI Dnia Papieskiego:

wyróżnienie Gabrysia Gręś, Milena Korf,

II miejsce Amelka Kozikowska

25.11.2011 ogólnopolski Konkurs plastyczny Było sobie CO2

I miejsce Cyprian Poniatowski

I miejsce Amelka Kozikowska

03.11.2011 – Konkurs literacki „Bajka o….” wyróżnienie – Weronika Ciszewska z mamą Agnieszką Ciszewską

07.11.2011 - Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

wyróżnienie Olga Łaniewska, Amelia Kozikowska, Dominik Guzewicz, Jakub Pokorski, David Białogłowy, Pola Kopiczko, Marta Maciorowska, Kasia Burzyńska, Weronika Ciszewska, Paweł Kruszniewski

18.01.2012 r.- Konkurs Kolęd i pastorałek „Oj Maluśki, maluśki"

I miejsce Olga Łaniewska, Kacper Pieczychlebek, Dominika Sabasińska

wyróżnienie Gabrysia Gręś, Milena Korf

Konkurs plastyczny „Prześliczne ozdoby choinkowe”: I miejsce Gabrysia Gręś     II miejsce Ola Ejsmont

20.01..2012 r. – Konkurs recytatorski o nagrodę Misia Wierszownisia   II miejsce Dominik Guzewicz

03.2012 – Konkurs recytatorski „Przez różową szybkę” -   III miejsce Natalia Okseniuk 

Konkurs plastyczny Kartka wielkanocna -   wyróżnienie Maja Kosiorek

Konkurs plastyczny „Wielkanocne ozdoby” I miejsce Jakub Pokorski

17.04.2012 – zakwalifikowanie się zespołu „Perełki”do finału konkursu „Odkrywamy talenty”

Olga Łaniewska, Pola Kopiczko, Weronika Ciszewska, Kasia Burzyńska /taniec/ - Rozstrzygnięcie 19.05.2012

17.04.2012 – zakwalifikowanie się do finału konkursu ,, Odkrywamy talenty” – Dominik Guzewicz – recytacja wiersza. Rozstrzygnięcie 19.05.2012

21.04.2012 - Konkurs plastyczny „Rady na odpady” wyróżnienie Jakub Pokorski

21.04.2012 – udział dzieci w Przeglądzie tanecznym "Przedszkolaki po Polsce wędrują i na ludowo tańcują” – OlgaŁ., Pola K., Weronika C., Kasia B., Maja P., Asia M., Patrycja Sz., Ola Dz., Kacper P., Martyna W.,

26.04.2012 laureaci konkursu wiedzy ekologicznej "Ziemia Wyspa Zielona”- Dominik G., Igor K., Amelka K

17.05.2012 laureaci konkursu ,, Odkrywamy Talenty”zespół Perełki w kategorii taniec – Olga Ł., Weronika C., Kasia B., Pola K., oraz w kategorii teatr – Dominik G., / Mali Odkrywcy/

31.05.2012, 03.06.2012 - w konkursie piosenki dziecięcej w kategorii:

"Złota Nutka” - duetOlga Ł. , Kacper P., oraz zespół towarzyszący: Kasia B., Weronika C., David B., Oskar J.,

"Złota Nutka” w kategorii zespół – Ełczanie / Olaf P., Marysia H., Paulina S., Gabrysia G., Milena K., Ola E., Dominika P., Julia P., Wiktoria P.

wyróżnienie zespół Włóczęgi / Natalia O., Gabrysia W., Maja B., Maja K., Martyna S., Wiktoria Ł., Bartosz M., Michał A., Karol S. ,

wyróżnienie - w kategorii – solista - Milena K. / ECK /

01.06.2012 – udział dzieci w ogólnopolskim festynie z okazji Dnia Dziecka – prezentacja tańców

05.06..2012 – udział dzieci w Przedszkoliadzie sportowej”- Igor K., David B., Kuba P., Pola K., Maja P., /Bajka/ -

Konkurs plastyczny "Namaluj mamę i tatę’’- Ola E. Wyróżnienie

ROK SZKOLNY 2010/2011

31.05.2011 konkurs piosenki dziecięcej „Złota Nutka”: - I miejsce w kategorii zespół Chochliki w składzie: Amelka Kozikowska, Olga Łaniewska, Dominik Makusiewicz, Pola Kopiczko, Igor K.łosek, Weronika Ciszewska, Kasia Burzyńska

wyróżnienie w kategorii zespół w składzie: Marysia Habinowska, Gabrysia Gręś, Ola Ejsmont, Milena Korf, Kuba Chojnowski, Paulina Słowikowska, Ola Drażba, Zuzia G., Julia P.

27.05.2011r. Konkurs „Najlepszy znawca baśni”

I miejsce – uzyskanie certyfikatu – Dorian Dzikiewicz, Piotrek Sołtys, Kacper Baluta, Bartek Krassowski,Julia Tydman, Amelia Sulima, Ola Urbanowicz, Marysia Nowak, Hania Herbszt, Oliwer Jaworowski

18.04.2011 Konkurs plastyczny „Wielkanocna pisanka” - wyróżnienie Marta Maciorowska, Cyprian Poniatowski

17.04.2011 konkurs plastyczny „Wielkanocne nastroje”

III miejsce Cyprian Poniatowski

III miejsce Hania Herbsz

08.04.2011 Konkurs plastyczny „Kartka wielkanocna” - I miejsce Zuzanna Litwinowicz

Konkurs recytatorski „Przez różową szybkę” -   I miejsce Dominik Guzewicz

14.01.2011r Konkurs kolęd „Przedszkolaki kolędują - pastorałki wyśpiewują” - II miejsce – Bartek Krassowski, Julia Tydman, Mateusz Staszek

12.01.2011r Konkurs Kolęd „Oj maluśki, maluśki” wyróżnienie w kategorii zespół Bartek Krassowski, Julia Tydman, Mateusz Staszek, Hania Herbszt, Patryk Jagłowski

15.12. 2010r konkurs "Ozdabiamy drogę do Betlejem” nagrody otrzymali: Pola Kopiczko, Olga Łaniewska, Igor Kłosek, Julia Tydman, Oliwer Jaworowski, Michał Biedrzycki

07.12.2010r Konkurs plastyczny "Zrób to sam – najlepsza praca z nieużytków" - III miejsce Hania Herbszt

8-10.10. 2010r konkurs recytatorski "Dzień papieski – Jan Paweł odwaga świętości” wyróżnienie Piotr Sołtys

6.12.2010 konkurs plastyczny "Mikołajkowe obrazki”

laureatka Marta Maciorowska

wyróżnienie Mateusz Staszek

ROK SZKOLNY 2009/2010

03.11.09 Festiwal Piosenki i pieśni patriotycznej  wyróżnienie – Zespół Ełczanie

24.11.2009 Konkurs plastyczny „Tradycje andrzejkowe” - wyróżnienie Gosia Więczkowska.

18.12.2009 Konkurs plastyczny „Bożonarodzeniowy kartka” Nagroda – Roksana Murawska, Marta Maciorowska

06.12.2009 Konkurs plastyczny ECK „Mikołajkowe obrazkiwyróżnienie Roksana Murawska

13.01.10r. Konkurs kolęd i pastorałek  I miejsce „Zespołu „Ełczanie” w składzie: Ola Urbanowicz, Paulina Z., Martyna Bobrowska, Kinga Faszczewska, Krystian Sypytkowski, Kacper Romotowski, Paweł Przyborowski, Kuba F.

laureaci: Malwina Chojnowska

duety: Roksana Murawska, Wiktoria T.

19.03.2010 Konkurs plastyczny „Wielkanocna pisanka ” Laureat Paweł Przyborowski wyróżnienie Maja Laskowska

22.04.10 Konkurs recytatorski „Przez różową szybkę” wyróżnienie Maciej Kwiatkowski, Kinga Faszczewska

Konkurs piosenki „Złota nutka" I miejsce w kategorii: solista - Ada Mużyło

08.06.10r „Przedszkoliada sportowa”  III miejsce zespół Krystian Sypytkowski, Hubert Łałak, Kacper Romotowski, Monika S., Gabrysia G, Roksana Murawska.

10.06.2010 Konkurs plastyczny „Moja ulubiona bajka” - III miejsce Krystian Sypytkowski

11.06.2010 Konkurs wiedzy ekologicznej z okazji Międzynarodowego Dnia Ochrony Środowiska CEE  wyróżnienie Maja Laskowska, Maciej Drażba, Piotr Arski, Roksana Murawska, Hubert Łałak, Krystian

ROK SZKOLNY 2008/2009

listopad - I Festiwal piosenki i pieśni patriotycznej zorganizowany przez Ełckie Centrum Kultury - I miejsce i nagroda Prezydenta Miasta Ełku - magnetofon zespół „Ełczanie”

konkurs plastyczny "Wyraź uczucia kolorami” wyróżnienia: Roksana M. ,Monika S., Kamila Sz. Olimpia A.,TGutowski

grudzień - konkurs plastyczny zorganizowany przez Ełckie Centrum Kultury "Mikołajkowe obrazki”- Laureaci: Cz. Wiktor, Klaudia G..

wyróżnienie Paweł P. Dorian D. Paweł P; udział: Amelka S., Maja G., Oskar D., Julka T.; Milena S., Łukasz K.

styczeń - konkurs kolęd i pastorałek org. Przedszkole Mali Odkrywcy - I miejsce Zespołu „Ełczanie”/ Ola U., Paulina Z., Martyna B., Kinga F., Krystian S., Kacper R., Paweł P., Kuba F.

laureaci: solista - Malwina Ch., duety: Roksana M., Wiktoria T.

kwiecień - konkurs recytatorski „Przez różową szybkę” organizowany przez Ełckie Centrum Kultury - III miejsce K. Faszczewska

wyróżnienie Jula Chorążyczewska, Tymon Gutowski

konkurs wiedzy ekologicznej "Ziemia –wyspa zielona” organizowany przez Przedszkole nr 3- . I miejsce: B. Łozowska, Ł.Walisiewicz, T.Gutowski

maj - konkurs piosenki "Złota nutka”- ECK. I miejsce w kategorii ZESPÓŁ zajęli Julia S, Olimpia A, Paulina Ch, Tymon G, Łukasz W, Milena S, Ada K, Ada R, Maja G, Nikolina S,

ROK SZKOLNY 2007/2008

wrzesień - konkurs organizowany przez Centrum Edukacji Ekologicznej „Podniebne marzenia-latawce” – nasi laureaci: w dwóch kategoriach konkursu - I miejsce Julia Gryczewska, II miejsce Patrycja Szczerba

grudzieńlaureaci konkursu plastycznego zorganizowanego przez Ełckie Centrum Kultury z serii Mikołajkowe obrazki pt. „Gwiazdki, śnieżki i bałwanki” – Bartosz Bagiński, Malwina Chojnowska, Ernest Spychalski, Martyna Karpińska, Aleksandra Bogdan

styczeń - w V Dziecięcym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych „Oj Maluśki, Maluśki...” wyróżnienia otrzymały: Malwina Chojnowska, Wiktoria Tekień, Adrianna Roszko i Gabrysia Grygo.

luty – Julia Staszek i Tymon Gutowski laureaci konkursu plastycznego „Wakacje z Żubrem” zorganizowanego przez Bank PKO SA

Julia Staszek – otrzymała Dyplom Uniwersytetu Małolata w Szkole Policealnej w Ełku

marzec - w XII Dziecięcym Konkursie Recytatorskim „Przez Różową Szybkę” nagrodę główną „Różową Szybkę” zdobyła Wiktoria Głażewska; wyróżnienia otrzymały: Julia Chorążyczewska i Julia Staszek

kwiecień – Lidia Kruszewska, Julia Gryczewska i Tymon Gutowski zostali laureatami konkursu organizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 3 w Ełku „Krajobraz Mazurski”, Julia Staszek - wyróżnienie

kwiecień nagroda radiomagnetofon dla grupy „ Chochliki” w XII Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Teatralnych  /zasięg powiatowy/

kwiecień – I nagrodę w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Dom Książki W Białymstoku „Twój ulubiony bohater książkowy” otrzymały: Julia Suhak, Klaudia Leniec, Beata Łozowska, Nikola

ROK SZKOLNY 2006/2007

grudzień - w konkursie plastycznym zorganizowanym przez ECK z serii Mikołajkowe obrazki pt. Zimowe harce” – wyróżnienie otrzymała Oliwia Łochowska

styczeń - w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku pod hasłem „Portret przyrody mazurskiej- jesień ” III miejsce zajęły Oliwia Okseniuk i Zuzanna Miakinin

marzec - w IX Dziecięcym Konkursie Recytatorskim „Przez Różową Szybkę” wyróżnienie otrzymała Aleksandra Bogdan

marzec – I miejsce w konkursie ,,Z mikrofonem po Europie – mini playback show” zespół „Budka Suflera” w składzie: Maciek Burzyński oraz Oliwia Okseniuk, Karolina Łajewska, Magda Łuba, Oliwia Łukomska, Kinga Szynkowska, Magda Syryca, Wiktoria Opońska,Ola Bogdan, Michał Czygier, Hubert Szmidt, Bartek Czyż, Dominika Krassowska, Zuzia Miakinin, Patryk Wiśniewski, Beniamin Wróblewski, Igor Przekop

kwiecieńI miejsce w konkursie ekologiczno – przyrodniczym „Ziemia Wyspa Zielona” organizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 3 w Ełku: Ania Koronkiewicz, Maciek B, Igor Przekop

maj - udział w XI Przeglądzie Zespołów Teatralnych – przedstawienie ,,Winnetou – czerwonoskóry dżentelmen”   grupa teatralna „Chochliki” w składzie: Oliwia Okseniuk, Zuzia Miakinin, Dominika Krassowska, Ola Bogdan, Ania Koronkiewicz, Wiktoria Opońska, Magda Łuba, Julia Staszek, Hubert Szmidt, Michał Czygier, Patryk Wiśniewski.

maj - udział dzieci w gali tańca ,,Zatańczmy jeszcze raz”- Oliwia Łukomska, Magda Syryca, Oliwia Okseniuk, Karolina Łajewska, Karolina Miłowicka, Wiktoria Opońska, Magda Łuba, Ania Koronkiewicz, Patryk Mażewski, Igor Przekop, Bartek Czyż, Maciek Burzyński

czerwiec – na XIII Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Złota Nutka”- Złotą Nutkę i I miejsce otrzymał zespół „Miotełki” w składzie: Wiktoria Opońska , Magda Łuba, Magda Syryca, Dominika Krassowska, Aleksandra Bogdan , Oliwia Okseniuk, Ania Koronkiewicz, Karolina Łajewska, Oliwia Łukomska,

czerwiec- występ zespołu „Miotełki” i grupy tanecznej na dużej scenie na Placu Jana Pawła II z okazji Dnia Dziecka – transmitowany w programie 2 TVP

ROK SZKOLNY 2005/2006

grudzień - w konkursie plastycznym zorganizowanym przez ECK „Pocztówka świąteczna” - wyróżnienie otrzymała Zuzanna Buraczewska,

marzec - w X Dziecięcym Konkursie Recytatorskim „Przez Różową Szybkę” nagrodę główną - Różową Szybkę otrzymała Ewa Sokal

kwiecień - nasze 6-latki przedstawiły inscenizację „Smok Wawelski” dla dzieci z Ełku w Miejskiej Bibliotece Publicznej

majI miejsce dla grupy „Chochliki” w X Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Teatralnych   /zasięg powiatowy/ - nagroda radiomagnetofon Magdalena Łuba, Julia Jagodyńska, Zuzanna Miakinin, Oliwia Okseniuk, Patrycja Kaszowska, Patryk Wiśniewski

maj - I miejsce Karoliny Żylińskiej w Konkursie Matematycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Ełku

czerwiec – na XII Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Złota Nutka”- Złotą Nutkę i I miejsce otrzymała D. Krassowska oraz zespół wokalno- taneczny w składzie: Oliwia Okseniuk, Aleksandra Bogdan, Magda Łuba, Julia Jagodyńska, Patryk Wiśniewski, Wiktoria

ROK SZOLNY 2004/2005

grudzień - na V Forum Szkół „Piękna nasza Polska cała”- wyróżnienie otrzymał scenariusz „Podróż po Polsce” autorstwa M. Szypulskiej i program zaprezentowany przez 6- latki i zespół „Ełczanie”

grudzień - Aleksandra Sobolewska i Michał Juszkiewicz zostali laureatami konkursu plastycznego zorganizowanego przez Ełckie Centrum Kultury pod hasłem „Święta w moim domu”

styczeń - Maciej Gontarski został laureatem II-go Dziecięcego Konkursu Kolęd „Oj, Maluśki, Maluśki”

marzec - II miejsce Aleksandra Sobolewska; wyróżnienie - Paweł Niczewski – w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym „Żyj w zgodzie z przyrodą”

kwiecień - w IX Dziecięcym Konkursie Recytatorskim „Przez Różową Szybkę” nagrodę główną „Różową Szybkę” otrzymała Ewa Sokal

kwiecieńI miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Spacerkiem po Ełku” zajęli Ola Bogdan, Krzyś Daszkiewicz

maj - konkurs na prace z nieużytków - I miejsce Paweł Niczewski ze swoim tatą za pracę „Robot”

maj - udział w ogólnopolskim Programie Profilaktyki WZW typu A - konkurs, nagroda

czerwiec - Maciej Gontarski otrzymał wyróżnienie na XI Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Złota Nutka”

czerwiec - Anna Kalinowska i Paweł Niczewski otrzymali wyróżnienia w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Urząd Miasta w Ełku na „Logo miasta Ełk”

ROK SZKOLNY 2003/2004

grudzień - Aleksandra Sobolewska, Kamil Bukowski, Aleksandra Niczewska, Łukasz Karaś zostali laureatami konkursu plastycznego zorganizowanego przez ECK- „Świąteczna pocztówka”

luty - w konkursie plastycznym „Ełk w zimowej szacie” zorganizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Ełku: I miejsce zdobyła Ada Łochowska, II miejsce Edyta Grygo, III miejsce Monika Orpik

kwiecień - I miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym „Czysta woda, niebo, ziemia” – grupa 5-6 latków

kwiecień - w VIII Konkursie Recytatorskim „Przez Różową Szybkę” wyróżnienia otrzymali Patryk Wiśniewski, Ewa Sokal, Weronika Szynkowska

maj - I miejsce w konkursie ekologicznym „Szanuj zieleń” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Ekologicznej dla dzieci z ełckich przedszkoli - laureaci 6-latki z grupy V

maj - I miejsce i Złotą Nutkę na X Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Złota Nutka”   otrzymał zespół „Ełczanie” w składzie: Ewa Sokal, Kasia Pilcicka, Sara Leończuk, Zuzia Wysocka, Natalka Zera, Marysia Gawron, Kacper Wysocki, Jakub Krysiewicz, Jakub Poniatowski, Klaudia Skiba

czerwiec - Ełcki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli zorganizował konkurs pod hasłem „Grunt to rodzinka”: konkurs literacki- I miejsce Agata Laskowska, plastyczny - I miejsce Maciej Słyż

- w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Ełk- sercem zielonych płuc Polski”- III miejsce zajęła Monika Orpik

występ zespołu „Ełczanie” w trakcie Regat NIVEABłękitne Żagle”, transmisja w TVP

ROK SZKOLNY 2002/2003

wrzesień - Bartek Budziński zajął II miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez ECK „To już Europa”

grudzień - wyróżnienia w konkursie plastycznym „Zimowe krajobrazy” zorganizowanym przez ECK otrzymali: Paweł Jakowanis, Eliza Jastrzębska, Kamil Włodkowski, Sara Leończuk, Zuzanna Buraczewska, Sara Świątkowska

kwiecień - I miejsce w konkursie na najładniejszą Marzannę organizowanym przez Stowarzyszenie Terpsychora i EODN

kwiecień w VII Konkursie Recytatorskim „Przez Różową Szybkę” nagrody główne - Różowe Szybki otrzymali Dawid Bołtryk, Eliza Jastrzębska, wyróżnienie - Rafał Porowski

czerwiec - w IX Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Złota Nutka” – I miejsce i Złotą Nutkę otrzymała Ewelina Wilczewska

maj – w konkursie plastycznym zorganizowanym przez ECK „Ojciec w rodzinie” wyróżnienia otrzymali Ewelina Wilczewska i Natalia Arciszewska

ROK SZKOLNY 2001/2002

grudzieńKatarzyna Urbanowicz i Błażej Pawluczyk zostali laureatami konkursu plastycznego zorganizowanego przez ECK „Finlandia – kraj św.Mikołaja”

marzec - 6- latki zajęły I-miejsce w konkursie zorganizowanym przez Rozmaitości Ełckie na najładniejszą Marzannę - nagroda komputer

kwiecień - w VI Dziecięcym Konkursie Recytatorskim „Przez Różową Szybkę” nagrodę główną - Różową Szybkę otrzymała Aleksandra Słyż

maj - Ewelina Wilczewska otrzymała wyróżnienie w VIII Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Złota Nutka”

ROK SZKOLNY 2000/2001

kwiecień: I miejsce w II Edycji Konkursu „Dzieci pomagają ptakom przetrwać zimę” – grupa IV

grudzień - w Konkursie Plastycznym „Mikołajkowe” obrazki zorganizowanym przez ECK - wyróżnienia otrzymały Julia Łoniewska, Izabela Prawdzik, Paula Rejkiewicz, Karolina Nosel, Dorota Dzierżyk, Kamila Walijewska, Jakub Gabryś

marzec – konkurs wiedzy o teatrze dla dzieci i ich rodziców pod hasłem „Teatr w przedszkolu” – laureaci: Julia Łoniewska i Julita Orluk ze swoimi rodzicami

kwiecień: w V Dziecięcym Konkursie Recytatorskim „Przez Różową Szybkę” nagrodę główną „Różowe Szybki” otrzymali: Luiza Łapińska, Paula Rejkiewicz, Daniel Rożnowski; wyróżnienia: Aleksandra Słyż, Julita Orluk

czerwiec: na VII Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Złota Nutka” I nagrodę - Złotą Nutkę otrzymał zespół dzieci „Łeckie powsinogi” za piosenkę „Bo Ełk to miasto...” wyróżnienie Ewelina Wilczewska

czerwiec otrzymaliśmy Dyplom od Amplico Life za udział i twórczy wkład wniesiony w ogólnopolską akcję charytatywną „Bajeczka na zdrowie”

czerwiec - przedszkole otrzymuje Certyfikat udziału w tworzeniu najdłuższego na świecie „Pociągu Tuwima” rekordu wpisanego do Księgi Guinessa

ROK SZKOLNY 1999/2000

październik-kwiecień: III miejsce w I Edycji Konkursu zorganizowanego przez Nadleśnictwo w Mrozach „Dzieci pomagają ptakom przetrwać zimę” – grupa IV

styczeń- premiera przedstawienia „Czerwony Kapturek” w wykonaniu 5-6 latków

kwiecień - Patryk Szynkowski - III miejsce, Aleksandra Słyż i Mateusz Święcickiwyróżnienie - w IV Recytatorskim Konkursie przez Różową Szybkę

czerwiec: wyróżnienie dla zespołu wokalno - tanecznego w składzie: Daria Flakowska, Aleksandra Wiśniewska, Zuzanna Hirsztritt, Mateusz Święcicki, Anna Pietrajtys, Emilia Sikorska w VI Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Złota Nutka”

ROK SZKOLNY 1998/1999

maj - Adam Ostrowski został laureatem Złotej Nutki na V Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Złota Nutka”

 

 

[POWRÓT]

 

 

bip logo

szkolaodkrywcow-talentow

spz1

PPZ 2

szkolapamieta.logo